Software

<< zpátky na rozcestník info@bennisoft.cz

Firma BENNISOFT byla založena v roce 1999 jako ryze česká firma se stoprocentně českým kapitálem, a to ji charakterizuje dodnes.

V nabídce naší firmy naleznete kompletní sortiment zboží od spotřebního materiálu pro tiskárny a kopírky přes počítače, notebooky, tiskárny a scannery až po špičkové servery. Dále pak nabízíme kompletní sortiment kancelářské techniky, komunikační techniky a zabezpečovací techniky společně s poradenskou a školící podporou.

Naše firma má za sebou bohaté zkušenosti v oblasti IT technologií a budování počítačových sítí. Servisní pracovníci jsou na základě smluv plně k dispozici jednotlivým zákazníkům a tím připraveni k okamžitým zásahům a řešení problematiky formou online servisu, tzn. přímo u zákazníka.

Naše firma provádí softwarový audit u našich klientů, kteří tak budou mít 100% jistotu, že nepoužívají nelegální programové vybavení.

Organizujeme také vzdělávací semináře a školení pro své klienty a jejich pracovníky. Semináře jsou komplexní jednotkou od navržení optimálního školícího programu až po závěrečné přezkoušení.

Samozřejmostí jsou také dodávky spotřebního materiálu a veškerých kancelářských potřeb přímo k zákazníkovi bez dopravného a jiných poplatků, a to v co nejkratším termínu a prvotřídní kvalitě.

Naším hlavním cílem pro další období je posílení celkové pozice na trhu. V tomto roce po úspěšné restrukturalizaci naší společnosti chceme nabídnout co nejširší portfolio kvalitních IT služeb. Postupně rozšiřujeme nabídku našich služeb a pracujeme na zlepšení již stávajících tak, aby byli naši zákazníci spokojeni.

Kontaktní údaje

Ivo Krenžolek - BENNISOFT
Štefánikova 906
Nový Bohumín
735 81 Bohumín

IČ: 41064071
DIČ: 7006275166
Jsem plátce DPH

Místo zápisu: Obecní živnostenský úřad, Městský úřad Bohumín
Den zápisu: 1. 12. 1999